پیش بارگذار بروک
#کرونا شوخی ندارد. مراقب باشیم. :)

درباره بازار کامپیوتر رضا

550 نفر
بیش از 550
نیروی فعال در پاساژ
45 واحد
بیش از 45 واحد
خدماتی و تعمیراتی
100000 قلم
بیش از صدهزار
قلم کالای قابل عرضه
200 برند
بیش از 200 برند
معتبر و درجه اول دنیا

بازار کامپیوتر رضا (مجتمع تجاری رضا یا پاساژ رضا) واقع در تهران، چهارراه ولیعصر (تقاطع خ ولیعصر و خ انقلاب)، با بنای بتون آرمه و نمای آجری در سال ۱۳۶۷ساخته شده است. این پاساژ در زمینی به مساحت ۹۲۳۷ متر مربع در 7 طبقه و ۱۰۵ واحد تجاری و ۵ ورودی (۲ درب از خیابان ولیعصر، ۲ درب از خیابان صبا (برادران مظفر) و یک درب پارکینگ) ساخته شده ‌است.
۷ طبقهٔ مجتمع متشکل از یک طبقه همکف با ۶۱ واحد تجاری و چهار طبقه اداری (۴۴ واحد) و دو طبقه پارکینگ(اختصاصی) است. بازار کامپیوتر رضا در سال ۱۳۶۹ با تغییر زمینهٔ کاری خود از پوشاک به خدمات کامپیوتر و IT به عنوان اولین مجتمع کامپیوتری ایران مطرح گردید.

زمینه اصلی فروشگاه‌های مستقر در پاساژ، عرضه‌ی سخت‌افزارهای کامپیوتری (همانند هارددیسک، مادربورد، CPU، کارت‌های گرافیکی، Ram و…) است و به عنوان یکی از بزرگترین ارائه دهنده‌گان تجهیزات سخت‌افزار و خدمات در ایران از بازار کامپیوتر رضا یاد می‌شود.

بازار کامپیوتر رضا در حال حاضر یکی از بزرگترین ارائه دهنده تجهیزات سخت‌افزار در ایران است و در عین حال پیشگام معرفی نوت بوک و تبلت و قطعات سیستمهای High End در بازار داخلی کشورست. همچنین یکی از قوی‌ترین مراکز ارائه خدمات مشاوره سیستمی و سخت افزاری و بعنوان یکی از مراجع اصلی تعمیرات و خدمات پس از فروش محصولات کامپیوتری(رایانه ای) در تهران است.

ساعات کاری:
شنبه الی 4 شنبه: 9 صبح الی8:30 شب
5شنبه: 9 صبح الی 7:30 شب

روزهای تعطیلات رسمی و البته جمعه ها پاساژ تعطیل است.

پارکینگ پاساژ عمومی نیست.

راه‌های تماس با ما

    شما می‌تونید نظرات و انتقادات و پیشنهادات خودتون رو برای ما ارسال کنید. گاهی ایمیلها 24 ساعت طول میکشه تا بازبینی بشن. پس اگر پیام مهمی رو ارسال کردین، می‌تونید با شماره اصلی بازار تماس بگیرید و اعلام کنید تا ایمیل زودتر وارسی بشه 🙂
    آدرس: تهران - خ ولی‌عصر - تقاطع خ انقلاب (چهارره ولی‌عصر) - بازار کامپیوتر رضا
    64018